post

WI FI

یکی از خدماتی که بعضی از فروشگاه های بزرگ به مشتریان می دهند امکان اتصال رایگان به شبکه اینترنت WIFI فروشگاه می باشد. سریعترین راه برای اتصال مشتریان به شبکه وایرلس فروشگاه شما ساخت یک Qr code از طریق سایت زیر است:
http://qifi.org/
برای اینکار کافی است وارد سایت شده و در قسمت SSID نام شبکه وایرلس خود و در قسمت key پسورد آن را وارد کنید و سپس بر روی دکمه generate کلیک کنید تا qr code مورد نظر ساخته شود. با پرینت این qr code و نصب در فروشگاه مشتریان می توانید با نرم افزارهای qr code reader به راحتی به شبکه وایرلس شما متصل شوند.

post

ارسال سریع و رایگان کالا

بر اساس تحقیقات Deloitte، بیست درصد از مشتریان معتقدند ارسال رایگان کالا، مهم‌ترین دلیلی است که باعث می‌شود از یک فروشنده خرید کنند. این‌طور که به نظر می‌رسد «ارسال رایگان» برای کاربران یکی از مهم‌ترین فاکتورهاست؛ اما درصورتی‌که خیال می‌کنید کسب‌وکارتان به شکلی است که نمی‌توانید بر روی این گزینه مانور بدهید، بهتر است حالت‌های دیگری از ارسال رایگان را امتحان کنید:

ارسال تمام کالاها یا انواع خاصی از آن‌ها به‌صورت رایگان (L.L Bean، Sears و Nordstorm)
ارسال رایگان برای اعضای ویژه (Amazon Prime)
ارسال رایگان به ازای خرید حداقل… (Staples، Lego، American Apparel، J. Crew)
ارسال رایگان در روزهای ویژه (Fossil، Levi’s)
ارسال رایگان به فروشگاه‌ها (Wal-Mart، Ace Hardware)

چه در فروش حضوری، چه در فروش تلفنی و حتی در فروش آنلاین “تحویل سریع کالا” موضوع دومی است که باید مورد توجه قرار گیرد. مشتریان علاقه ندارند که پای صندوق یک فروشگاه معطل شوند. یکی از قابلیت های ماژول فروش وب حساب سرعت عمل در جستجوی موبایل مشتری، ثبت اقلام فاکتور و ثبت نحوه پرداخت و در نهایت پرینت فاکتور (شامل بارکد جهت مرجوعی) توسط پرینتر حرارتی است. در این مسیر امکان اتصال نرم افزار به دستگاه کارتخوان (جهت انتقال مبلغ فاکتور) و همچنین امکان اتصال به ترازو جهت دریافت اطلاعات وزنی کالا توسط نرم افزار وجود دارد.
در فروش اینترنتی یا تلفنی این امکان وجود دارد که پس از ثبت سفارش، انباردار فوراً (بدون تاخیر زمانی) در جریان سفارش قرار گرفته و آن را به واحد ارسال تحویل داده و در سیستم ثبت کند و واحد ارسال هم به کمک تبلتی که متصل به اینترنت باشد در هنگام تحویل کالا این اقدام خود را در سیستم ثبت کند تا بتوان گزارشاتی دقیق از میزان معطلی سفارش در هریک از واحدهای سازمان تهیه کرد و در جهت افزایش سرعت تحویل کالا به مشتری اقداماتی را انجام داد.

post

پوشاک manten به جمع مشتریان ما پیوست

باعث افتخار است که عصر امروز مجموعه پوشاک manten که در زمینه تولید، عمده فروشی و خرده فروشی پوشاک اسپرت فعالیت می کند به جمع مشتریان وب حساب پیوست. این مجموعه در حال حاضر ۴ شعبه در مجتمع های تجاری سینا، کوروش، مگامال و ارگ تجریش دارد و شعبه جدید این مجموعه در مجتمع معین مال در حال افتتاح است.

اطلاعات تماس این مجموعه به شرح ذیل است:

فروشگاه مرکزی

آدرس : تهران، خیابان منوچهری، ساختمان سینا، طبقه اول، پلاک ۷۷/۷۸

تلفن : ۳۳۹۸۱۸۵۴

فکس : ۳۳۹۸۱۹۲۹

فروشگاه ۱

آدرس : تهران، بزرگراه ستاری، مجتمع تجاری کوروش، طبقه دوم ، پلاک ۹/۸

تلفن : ۴۴۹۷۱۵۵۹

فروشگاه ۲

آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان سعدآباد، مجمتع تجاری ارگ، طبقه اول، پلاک ۳۰۸

تلفن : ۲۲۳۹۶۷۹۷

فروشگاه ۳

آدرس : تهران، شهرک اکباتان – فاز دوم، مجمتع تجاری مگامال، طبقه دوم، پلاک ۳۰۸

تلفن : ۴۴۶۳۴۹۸۰

 

post

شرکت HRBG به جمع مشتریان ما پیوست

باعث افتخار است که در راستای سیاست فروش خارجی شرکت معماری اطلاعات، شرکت HRBG به جمع مشتریان ما پیوست. HRBG یک شرکت ساختمانی در لندن است که فعالیت های متنوعی در زمینه های زیر دارد:

۱- کارهای خانگی:

ـ پشت بام

۲- کارهای تجاری:

ـ پشت بام

ـ داربست

ـ کار در روز

ـ کارهای ساختمانی و نوسازی

ـ پاسخگویی

 

فعالیت این شرکت در سال گذشته به سرعت از طریق تجمیع کسب و کارهای مختلف گسترده شده است. شرکت جدید کسترده شده خدمات خود را توسعه داده است. یکی از خدمات توسعه داده شده ی این شرکت پاسخگویی نام دارد که در خصوص تعمیرات ساختمان ها و پشت بام های طرف قراردادهای شهرداری لندن همچون دو شرکت Waites و Kiers می باشد.

post

عطر نوبهار به جمع مشتریان ما پیوست

 

 

باعث افتخار است که مجموعه فروشگاه های زنجیره ای عطر نوبهار عصر امروز به جمع مشتریان ما پیوستند. این مجموعه با بیش از ۳۳ سابقه درخشان در حوزه فروش عطر و ادکلن دیجیتال به مدیریت جناب آقای کاظمیان فعالیت می کند. اطلاعات شعب این مجموعه به شرح ذیل است:

شعبه (۱): خیابان وزراء نبش خیابان هفتم پلاک ۸۹

تلفن : ۸۸۷۱۱۴۸۸ – ۸۸۷۲۶۶۹۶

شعبه (۲): شهرک غرب مرکز تجاری گلستان طبقه همکف واحد ۱۵۱

تلفن : ۸۸۰۸۹۷۰۹ – ۸۸۵۷۴۶۸۷ – ۸۸۵۷۴۶۸۸

شعبه (۳): شهرک غرب مرکز تجاری گلستان طبقه همکف واحد ۱۴۵

تلفن : ۸۸۳۷۶۱۱۲ – ۸۸۳۷۵۵۴۹

post

گروه پوشاک LRC (لارکو) به جمع مشتریان ما پیوست

باعث افتحار است که ظهر امروز مجموعه بزرگ پوشاک LRC (لارکو) به جمع مشتریان ما پیوست. این مجموعه از سال ۱۳۵۶ در حوزه پوشاک آقایان  مشغول به فعالیت بوده و در حال حاضر دارای ۹ شعبه در شهرهای ونکوور کانادا، تهران، نور مازندران، اصفهان و کرج می باشد. اطلاعات شعب این مجموعه به شرح ذیل است:

فروشگاه لارکو ونکوور کانادا: ونکوور، بی سی کن ، گلن درایو ، واحد۱۴۰

 فروشگاه لارکو اصفهان:خیابان فردوسی ، خیابان توحید میانی ، جنب دارو خانه قدسی

فروشگاه لارکو اصفهان:سیتی سنتر اصفهان ، طبقه اول

فروشگاه لارکو نور: خیابان ناطق نوری

فروشگاه لارکو تهران: پاسداران ، نبش دشتستان هفتم ، پلاک ۵۶

فروشگاه لارکو تهران: چهارراه استانبول ، پاساژکویتی ها ، طبقه همکف ، پلاک۲۲

فروشگاه لارکو تهران: اکباتان ، مگامال ،طبقه اول ، پلاک ۱۰۱

فروشگاه لارکو تهران: خیابان ولیعصر ،رو به روی پارک ملت ،پاساژ صفویه ،پلاک۲۶

فروشگاه لارکو کرج:کرج ،بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان،آرین مال

پلیز مام به جمع مشتریان ما پیوست

x067ex0644x06ccx0632-x0645x0627x064501-00

 

  باعث افتخار است که ظهر امروز مجموعه فروشگاه های زنجیره ای پلیز مام به جمع مشتریان ما پیوست. این مجموعه در زمینه فروش سیسمونی و پوشاک کودک  می فعالیت کرده و در حال حاضر دو شعبه دارد که یکی در واقع در مشهد، احمدآباد، انتهای بلوار رضا می باشد و دیگری در هتل مجلل درویشی مشهد است.

 

قابلیت های multi-language و multi-date در وب حساب

dateimages

 

 

 

 

 

 

 

 

به همت تیم توسعه معماری اطلاعات امکان کار همزمان با زبان انگلیسی و فارسی در سیستم وب حساب اضافه گردید. به این معنا که در هنگام تعریف هر کاربر می توان زبان نمایش نرم افزار را برای او مشخص کرد. این امکان برای شرکت های که دفاتر متعدد در داخل و خارج از کشور دارند و کاربران فارسی زبان و انگلیسی زبان به صورت همزمان از سیستم آنان استفاده می کنند بسیار کاربردی است.

یک دیگر از دغدغه های شرکت های بین المللی موضوع تقویم های متفاوت کشور هاست. با تلاش همکاران ما در معماری اطلاعات قابلیت multi-date به سیستم اضافه گردید. در این قابلیت کاربران مختلف یک سیستم می توانند با تقویم های شمسی، قمری و میلادی اسناد را ثبت کنند.

امید است که امکانات فوق زمینه ساز توسعه فعالیت ما در حوزه بازار جهانی باشد. ان شاء الله

OGC افغانستان به جمع مشتریان ما پیوست

 

OGC

 

باعث افتخار شرکت معماری اطلاعات است که شرکت ژئوتکنیک عمران ظهر امروز به جمع مشتریان ما پیوست. این شرکت دومین مشتری ما در کشور افغانستان می باشد.

گروه شرکت های عمران در شهر کابل افغانستان یکی از بزرگترین هلدینگ های این کشور بوده که حدود ۱۴ شرکت زیرمجموعه دارد که شرکت ژئوتکنیک عمران یکی از این شرکت هاست.

اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت را از طریق سایت آن دنبال کنید:

www.ogc.af 

سوپر میلاد به جمع مشتریان ما پیوست

logo

سوپر میلاد، هایپرمارکتی در شهر گنبد کاووس واقع در استان گلستان می باشد. این مجموعه به مدیریت جناب آقای نوروزی حدود ۱۵ سال است که در این شهر مشغول به فعالیت می باشد.

آدرس سایت:

www.supermilad.com