post

برخی از ویژگی های این زیرسیستم وب حساب عبارت است از:
۱- تحت وب بودن: کاملاً تحت وب است و روی گوشی موبایل، تبلت و کامپیوتر کاربر در هرجای دنیا که باشد می تواند امور نامه نگاری روزانه خود را انجام دهد.
۲- نامه نگاری آزاد: نوع ساده نامه نگاری است که در آن گیرنده نامه، گیرندگان رونوشت و موضوع و متن نامه را مشخص می کنیم و هر تعداد فایل هم می توانیم به نامه پیوست کنیم.
۳- ارسال فرم: شما در اتوماسیون اداری وب حساب می توانید قسمت های مختلف یک فرم را خودتان بسازید و یک سیکل مشخص برای یک فرم مشخص کنید که مثلا گیرنده اول، دوم و سوم فرم به ترتیب چه کسانی باشند. فرم هایی از قبیل درخواست خرید، درخواست استخدام و…
۴- نامه های ارسالی (outbox): در این قسمت شما می توانید وضعیت نامه های ساده یا فرم های ارسالی خود را پیگیری کنید که الان در کارتابل چه کسی است و دیگران چه نظراتی روی آن داده اند.
۵- نامه های دریافتی (inbox): نامه هایی که به کارتابل شما وارد می شود شامل اینکه دیگران قبلا چه نظراتی روی آن داده اند و… از این قسمت قابل دسترس است و شما امکان تایید فرم، رد فرم، ارسال نامه به دیگران و تایید و بایگانی نامه را دارید.
۶- میانگین زمان پاسخگویی به نامه ها: در اینجا شما میزان معطل شدن نامه ها در کارتابل کارکنانتان را می توانید مشاهده کند.
۷- گروه های ارسال نامه: در این بخش شما گروه های مختلف تعریفی می کنید که هر کاربری بسته به اینکه در کدام گروه قرار گیرد (در هنگام تعریف کاربر) فقط به اعضای همان گروه می تواند نامه ارسال کند.

از طریق کانال زیر با نرم افزار “وب حساب” بیشتر آشنا شوید:
https://telegram.me/joinchat/BlRFVT0f3crYL2j41MUung

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *